Menadżer Projektów - aplikacja, która ułatwia życie

Menadżer Projektów — bez niego nie da się żyć

Menadżer Projektów to aplikacja specjalnie przygotowana dla firmy NELA JUST architektura wnętrz pod prowadzenie projektów.

Ma ona na celu ułatwienie życia nie tylko mi, jako architektowi wnętrz (prowadzę nie raz nawet 5 lub 10 projektów na raz), ale przede wszystkim wam - moim klientom.

Mogłabym o niej pisać godzinami, ale skupię się tutaj na najważniejszych jej cechach, dzięki którym zobaczycie, że bez tego to przecież nie da się żyć.

Menadżer Projektów

1# Projekt wnętrz zawsze dostępny on-line

Bez względu na to czy jesteście akurat w Australii na wakacjach, czy na imieninach cioci Krysi - jeśli macie dostęp do internetu, to macie dostęp do swojego projektu. Możecie w dowolnym momencie zobaczyć koncepcję łazienki, sprawdzić zaproponowane płytki, skomentować rysunki, a nawet wrzucić do inspiracji zdjęcie stolika kawowego, który widzicie u znajomego.

Po zakończeniu projektu macie przez kolejne 365 dni dostęp do projektu.

Oczywiście życzę wam, aby ten rok by z zapasem i realizacja skończyła się znacznie wcześniej. ;)

Czat i komunikacja w menadżerze projektów

2# Wszystkie ustalenia projektu w jednym miejscu

Telefon, Messenger, Instagram, WathsUp, e-mail... Form komunikacji jest wiele. Jednak staram się ograniczyć ją do dwóch — telefon oraz czat na Menadżerze Projektów. Nawet jeśli mamy jakieś ustalenia przez telefon, czy osobiście to i tak potwierdzam je na czacie. Dobry nawyk wypracowany przez lata pracy. W ten sposób wszystko jest w jednym miejscu i łatwo znaleźć potrzebne informacje i ustalenia.

Komentarz do zielonej szafki w łazience

3# Wygoda i komfort

W prosty sposób można skomentować zdjęcia, koncepcję, inspiracje, a nawet rysunki, które są tutaj wgrywane. Co najważniejsze robicie to w najdogodniejszym dla was czasie. Nie jestem wam tutaj do niczego potrzebna. :)

Jeśli macie jakieś pytania - np. "Czy ta szafka musi być zielona?" - to też od razu możecie je zadać.

Kontakty

4# Dostęp dla każdego

Nie podejmujecie sami decyzji? Nie ma problemu! Dostęp może być udzielony również innym osobom. Jak również mogę dać dostęp dla wykonawcy, który będzie miał wgląd tylko w projekt końcowy — wizualizacje i rysunki wykonawcze (bez kosztorysów i wrażliwych danych). Tylko za waszą zgodą.

Końcowe rysunki

5# Zawsze aktualna wersja projektu wnętrz

Zdarza się, że po oddaniu projektu dochodzi do jakichś zmian. Czasami wiążą się one z nowym ujęciem na salon, poprawionym rysunkiem elektryki. Trzeba bardzo uważać, aby na budowie i zapisanych plikach była zawsze aktualna wersja. W Menadżerze Projektów jest folder z końcowym projektem do pobrania. Nie ma tutaj szansy na pomyłkę.

Psyt... do wcześniejszych wersji i koncepcji również macie ciągły wgląd gdybyście jednak zmienili zdanie na jakiś temat. ;)

Widoczny postęp prac nad projektem wnętrz

6# Jawny postęp prac

Jesteście ciekawi jak nam idzie? Jest oznaczona data rozpoczęcia projektu i planowanego zakończenia. Poza tym na bieżąco jest aktualizowany postęp prac. Widać, w którym miejscu obecnie jesteśmy i jak daleko jest jeszcze do końca.

Logowanie do menadżera projektów

7# Spokój i bezpieczeństwo

Wszystkie dane są tutaj chronione i zabezpieczone przed włamaniem. Osoby trzecie nie mają dostępu ani do waszego konta, ani do danych w projekcie. Wszelkie nieudane próby logowania są rejestrowane, a ewentualne powiadomienia przychodzą wam mailowo.



Menadżer Projektów to jedno z moich najważniejszych narzędzi, które wykorzystuję w swojej pracy, aby projekty były wykonane możliwie szybko i bez błędów podczas realizacji, a cały proces był dla was maksymalnie komfortowy.

Udostępnij wpis na: