Pracownia architektury wnętrz NELA JUST - nie tylko pasja

Nela Just Architekt Wnętrz

Krótka historia

Firma NELA JUST architektura wnętrz istnieje na rynku od 2017 roku. Siedziba pracowni mieści się w malowniczej miejscowości Cisiec w Beskidzie Żywieckim. Otoczenie przyrody sprzyja pracy nad projektami oraz pobudza kreatywność. Kameralne środowisko umożliwia korzystanie z indywidualnego doradztwa lokalnych wykonawców i najlepszych dostawców. Właścicielką pracowni jest bardzo oddana swej pracy pasjonatka projektowania – Nela Just-Wincencik. O tym, że zostanie panią architekt wnętrz, wiedziała odkąd zaczęła uczęszczać do Liceum Plastycznego im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej.

 

Kreacja, inspiracje i doświadczenie

Lata spędzone na studiach w Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu na kierunku architektura wnętrz tylko rozwinęły jej wyobraźnię, kreatywność i przekonanie, że będzie tworzyć niebanalne przestrzenie.

"Na studiach poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. Brałam udział w interesujących wydarzeniach i konkursach. Wspominam ten okres jako największy rozkwit mojej kreatywności i otwarcia się na nowe wyzwania."

 

Pracownia NELA JUST architektura wnętrz

Dla pracowni projektowej NELA JUST architektura wnętrz najważniejsza jest radość klientów z efektu końcowego projektu. Jednak, aby to osiągnąć, już od samego początku pracują ze swoimi klientami przez rozmowę, wsłuchanie się w ich potrzeby, poznanie stylu, preferencji estetycznych. Pracownia troszczy się o to, żeby zachwycający był nie tylko finał, ale i początki

"Myślę, że rozmowa z klientem i zrozumienie jego potrzeb jest bardzo ważna. Jak również wytłumaczenie procesu pracy przy każdym projekcie. Widok zaprojektowanej przestrzeni wnętrza to nie tylko ładne obrazki, które mają być efektowne. Jest bardzo dużo dodatkowych dokumentów, rysunków, zestawień, wycen i ustaleń, które są nieodłącznym elementem każdego projektu. To one doprowadzają do szczęśliwego zakończenia projektu piękną i satysfakcjonującą realizacją."

To teraz porozmawiajmy o Tobie i o Twoim wnętrzu.