Pracownia architektury wnętrz NELA JUST

Nela Just Architekt Wnętrz

Suche fakty

Biuro projektowe NELA JUST architektura wnętrz istnieje na rynku od 2017 roku.

Właścicielką jest Nela Just-Wincencik, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu na kierunku architektury wnętrz.

Siedziba pracowni mieści się w Węgierskiej Górce, a za sprawą Menadżera Projektów z powodzeniem pracownia wykonuje projekty z całej Polski.

Pracownia projektowa specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych. Od wnętrz małych mieszkań po 40 m² aż po większe domy do 300 m². Co roku projektowane jest tu kilkadziesiąt pomieszczeń, dla nowych i stałych klientów z całej Polski.

Poznajcie nowe możliwości waszych wnętrz

Podczas wykonania projektu pokazuję nowe możliwości wnętrz waszego domu w zakresie waszego budżetu. Czasami przesunięcie ściany, drzwi czy inne ustawienie szafy pozwoli, aby wasze małe lub większe marzenie mogło zaistnieć.

Jak to robię?

Poza latami doświadczenia wciąż się rozwijam i jestem ciekawa nowych technologii. Co roku pojawiają się nowe rozwiązania do wnętrz, które ułatwiają nam życie, więc czemu z nich nie skorzystać?

Śledź mnie na Instagramie - dzielę się tam ciekawymi rozwiązaniami.

Świadomość waszych decyzji

Jest dla mnie ważne, abyście na każdym etapie podejmowali świadome decyzje. Byli przekonani do tego, jaki materiał wybieracie. To za wasze pieniądze urządzacie swój dom i nie jest istotna tutaj opinia osób trzecich. To wy tam będziecie mieszkać, więc to wy musicie się tu czuć jak u siebie.

Dlatego tak istotna jest rozmowa, wysłuchanie i poznanie was.

Pierwszym krokiem u mnie jest zawsze ankieta, zebranie inspiracji, a później długa rozmowa.

Zadowolenie nie tylko z efektu końcowego

Remont jest jednym z najbardziej stresujących życiowych sytuacji.

Konieczne jest podejmowanie licznych decyzji, niejednokrotnie w krótkim czasie, a do tego w grę wchodzą duże pieniądze. Chcę, aby cały proces wykonania projektu oraz późniejszej realizacji był dla was możliwie przyjemny. 

Nie jest to wizyta w luksusowym SPA (choć koszt podobny), jednak staram się, aby stresu było jak najmniej. Czy ich nie będzie go wcale? Może. Jednak z profesjonalnie przygotowanym projektem wnętrz oraz pomocą po oddaniu projektu — nawet jeśli się pojawią, to będą zdecydowanie łatwiejsze do rozwiązania.

Przeczytaj opinie moich klientów.