Drewniane szarości 64

Surowe i drewniane górskie klimaty

Parę pokoi w tym starym domu położonym w Beskidzie Żywieckim przeszło gruntowny remont. Właściciele chcieli, aby wnętrza odpowiadały ich współczesnym wymaganiom, buło funkcjonalne, ale jednocześnie posiadało odrobinę klimatu górskiego. W końcu stąd oboje się wywodzą.

Wnętrza są nowoczesne i wychłodzone przez szarości, grafity i biele, jednak osobiste dodatki oraz drewno w formie naturalnej okleiny jak i laminatów (do złudzenia przypominających drewno) sprawiają, że całość mimo swojego trochę surowego charakteru nabiera odrobinę ciepła i domowego charakteru.

Poza drewnem beton jest drugą ulubioną strukturą. Ze względu na swoją różnorodność w barwie oraz formie świetnie prezentuje się jako dekoracja na ścianie podświetlona ukrytym oświetleniem LED.

Powiększenie funkcjonalności salonu

Ograniczony budżet sprawił, że właściciele wykonywali większość prac samodzielnie. Jednak jedną z prac, która została oddana w ręce fachowców, to wstawienie konstrukcyjnych hebów, aby powiększyć salon. Nieużytkowy balkon zapewnił dodatkową przestrzeń zapewniając większą funkcjonalnośc salonu, który może teraz spokojnie zmieścić duży, rozkładany stół do dwunastu gości.

Udostępnij naszą realizację na: