Wnętrza jako tło dla żywych kolorów

Niejednokrotnie nasze wnętrza są pięknym tłem dla ich właścicieli. Czasami sami potrzbują dobrać kolorowe dodatki, które mogą zmieniać w zależności od nastroju czy trendów. W tym miejszkaniu młodzi lokatorzy otrzymali wnętrza w formie spokojnego tła z akcentem granatu, który mogą wyeksponować w poduszkach, czy narzutach. Pięknie się on komponuje z delikatnym różem, a przwijające się czernie zawsze świetnie kontrasują z żywymi kolorami.

Nie do końca otwarta kuchnia

Kuchnię otworzyliśmy na salon, ponieważ w projekcie dewelopera była zamknięta ścianką w miejscu, gdzie stoi lodówka i piekarnik. Udało się  zaproponować bardziej nowoczesne rozwiązanie. Klientom zależało też na długim blacie roboczym oraz wielu miejscach do przechowywania. Ścianka z czarną farbą tablicową umożliwia zapisanie przepisu lub pozostawienie domownikom notatki, np. z hasłem „Zmywarka sama się nie włączy”.

Łazienka kosztem salonu

Na etapie zmian lokatorskich wprowadziliśmy jeszcze jedną istotną, funkcjonalną zmianę - powiększyliśmy łazienkę kosztem salonu. W ten sposób nieznaczne zmniejszenie salonu przyniosło znaczne korzyści dla komfortu i wygody korzystania z łazienki, które mieszkańcy z pewnością docenią w kolejnych latach.

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i stworzyć przestrzeń możliwie dostosowaną do potrzeb naszych klientów.

Udostępnij naszą realizację na: