Wnętrza jako tło dla żywych kolorów

Niejednokrotnie nasze wnętrza są pięknym tłem dla ich właścicieli. Czasami sami potrzebują dobrać kolorowe dodatki, które mogą zmieniać w zależności od nastroju czy trendów. W tym mieszkaniu młodzi lokatorzy otrzymali wnętrza w formie spokojnego tła z akcentem granatu, który mogą wyeksponować w poduszkach, czy narzutach. Pięknie się on komponuje z delikatnym różem, a przewijające się czernie zawsze świetnie kontrastują z żywymi kolorami.

Otwarty salon i wygodna sofa

Salon jest częściowo otwarty na kuchnię. Ze względu na zmiany w układzie można było pozwolić sobie na obszerną — specjalnie projektowaną na zamówienie — sofę. Ma ona wygodny system relaksu. Automatycznie wysuwana jest jedna część sofy tworząc wygodny fotel.

Nie do końca otwarta kuchnia

Kuchnię otworzyliśmy na salon, ponieważ w projekcie dewelopera była zamknięta ścianą w miejscu, gdzie stoi lodówka i piekarnik. Udało się  zaproponować bardziej nowoczesne rozwiązanie. Klientom zależało też na długim blacie roboczym oraz wielu miejscach do przechowywania. Ścianka z czarną farbą tablicową umożliwia zapisanie przepisu lub pozostawienie domownikom notatki, np. z hasłem „Zmywarka sama się nie włączy”.

Jadalnia i jak istotne jest odpowiednie oświetlenie

W takiej przestrzeni można łatwo zmieścić rozkładany stół, który pomieści nawet ośmioro gości. Ciemne zasłony i klimatyczne światło z możliwością ściemniania dopełnią miło spędzonego wieczoru ze znajomymi lub we dwoje.

Łazienka kosztem salonu

Na etapie zmian lokatorskich wprowadziliśmy jeszcze jedną istotną, funkcjonalną zmianę — powiększyliśmy łazienkę kosztem salonu. W ten sposób nieznaczne zmniejszenie salonu przyniosło znaczne korzyści dla komfortu i wygody korzystania z łazienki, które mieszkańcy z pewnością docenią w kolejnych latach.

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i stworzyć przestrzeń możliwie dostosowaną do potrzeb naszych klientów.

Dlatego dbamy również o najmniejsze detale

Udostępnij naszą realizację na: