Szmaragdowe 7 - kuchnia

Kuchnia w nowym wydaniu

Nowoczesna kuchnia zyskała indywidualnego charakteru przez połączenie nowoczesności brył szafek kuchennych, z odrobiną industrializmu w postaci stalowych dodatków oraz akcentu zieleni płytek i ceramiki z Włocławka.

Niepalcujące fronty

Nietypowy układ kuchni zapewnił większą przestrzeń do przechowywania. Dzięki temu, oraz niepalcującym frontom, kuchnia jest bardziej funkcjonalna i nowoczesna.

Piękne widoki dla wszystkich domowników

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bielskim bloku. Zapewnia to piękny widok z okna. Podziwiać go mogą gospodarze (oraz inni "koci domownicy") z hokerów przy blacie, który przechodzi w parapet okna.

Niewątpliwym problemem okazała się wysokość blatu i przejście nim na równi z parapetem. Mogliśmy wykonać maksymalną wysokość blatu a parapet wykonać zaraz poniżej. Taki "schodek" wyszedł bardzo estetycznie, a klienci w końcu mogą się cieszyć blatem na odpowiedniej dla nich wysokości. Warto pamiętać, że blat powinien być dopasowany do waszego wzrostu. Blat powinien mieć między 85cm, a nawet 93cm.

Kolejnym ciekawym detalem było usytuowanie mikrofalówki. W tak niewielkiej kuchni ciężko było wykonać wysoką zabudowę. Dlatego w narożniku, tuż nad ekspresem znalazło się miejsce na mikrofalówkę. Ciąg tych głębszych szafek ciekawie przechodzi pod sufitem przez co cała kuchnia zyskała więcej miejsca do przechowywania.

Klimatu dopełniają charakterystyczne, loftowe detale pojawiające się w kilku miejscach. Jeśli chcecie, aby dodać odrobiny loftu do waszego wnętrza, można to zrobić za pomocą lampy, stalowych półek, kwietnika, czy relingu pod szafkami.

Udostępnij naszą realizację na: