Wakacje last minute jak remont bez projektu

Co mają wspólnego wakacje na ostatnią chwilę z remontem bez projektu wnętrz?

Wyjazd na wakacje last minute w wieku 20-lat, bez rodziny, dzieci, pracy na etacie jest niezapomnianą przygodą! Trzeba się szybko zorganizować, spakować i witaj przygodo!

Czeka na Ciebie pełno nieoczekiwanych zwrotów akcji, czasami z niezapowiedzianymi wydatkami, ale jakie one mają znaczenie, jeśli chcemy przeżyć coś nowego i poczuć ten dreszczyk emocji. Prawda?

Jeśli chodzi jednak o remont, to chcemy odczuć coś już zupełnie innego.

Zabierając się za remont lub wykończenie mieszkania/domu nie mając przygotowanego projektu wnętrz, to jakbyś wybierał się na 2-tygodniowe  wakacje w ostatniej chwili, ale mając 40-stkę, żonę z dwójką małych dzieci i pracę na etacie. Będzie to z pewnością niepomniana przygoda. Niestety nie koniecznie w miły sposób…

Z czym wiąże się remont bez projektu wnętrz?

Najpierw musisz zapewnić sobie urlop w pracy, bo będziesz jeździł na budowę codziennie po kilka razy i odpowiadał na nieskończoną liczbę pytań. A problemy, jak nowy odcinek serialu, będą pojawiać się regularnie. Poczujesz się też jakbyś był w innym kraju. Wykonawcy nie raz mówią w swoim własnym języku.


Nie wiesz o co chodzi? Zapraszamy do naszego mini słownika #zBudowalnegoNaNasze


Z pewnosią pojawią się jakieś nieoczekiwane koszty. A o dreszczyku emocji już nie wspomnę…

Jeśli remont nie będzie wcześniej zaplanowany, to może się nawet okazać za Cię na powrót z takiej wycieczki nie będzie stać.

Projekt wnętrz, to jak wykupiona, fajna wycieczka w biurze podróży

  Czy będzie drożej? Na pewno tak, ale jeśli nie masz w tym doświadczenia to zaplanowanie zajmie ci tygodnie, a może nawet miesiące, co pochłonie albo Twój wolny czas, albo czas, za który Tobie płacą. Wynikiem tego planowania i tak nie będzie profesjonalny projekt.


Będziesz wiedział czego się spodziewać. Widzisz wizualizacje wcześniej. Możesz zmienić zdanie na etapie planowania, a nie po zobaczeniu wykończonych ścian


Zdecydowanie więcej przespanych i spokojnych nocy.

Wiesz ile będzie Cię to kosztować. Jasne, przy obecnym rynku ceny zmieniają się tak szybko, że nawet architektowi wnętrz ciężko nadążyć, ale będą to zdecydowanie lepiej oszacowane kwoty.


Rozwiązanie idealne - czyli bezstresowy remont i udany wypoczynek na wakacjach

Mając zaplanowany wcześniej remont i wykonany projekt wnętrz, zaplanuj 2 tygodniowy urlop. W czasie urlopu zdecydowana większość brudnych plac zostanie wykonana. Dopilnowanie prac możesz zlecić bardzo zaufanej bliskiej osobie lub architektowi wnętrz.
Gwarantowany spokojny wypoczynek i zdecydowanie mniej stresu!


Masz inny pomysł? Podziel się nim ze mną i napisz na biuro@nelajust.pl

Udostępnij wpis na: