Klimat górskiego domku w zatłoczonej i głośnej Warszawie

O tym projekcie możemy powiedzieć jedno - było ono prawdziwym wyzwaniem. I to co najmniej z dwóch powodów (choć zapewne znalazłoby się ich znacznie więcej). Po pierwsze dlatego, że to mieszkanie dla młodego i niezwykle sympatycznego małżeństwa. A po drugie ze względu na to, że architektura tego wnętrza zdecydowanie odbiega swoją oryginalnością od tego, co do tej pory zostało przez nas zaprojektowane…

Klienci wykazali się otwartością na nieszablonowe i ciekawe myślenie o wnętrzach. Nie podążają za powszechnymi trendami, ale szukają własnej, autorskiej przestrzeni. Powstały wnętrza przytulne, bezpieczne, wypełnione zielenią i drewnem z historią. Naturalności dodają mu ściany imitujące surową cegłę.

Kuchnia mała, ale funkcjonalna

Ze względu na mocne wyeksponowanie kuchni na salon musiała ona byc nie tylko funkcjonalna, ale i dobrze się prezentować na codzień. Aby zykać miejca na blat roboczy lodówka została przeniesiona częściowo do holu. Dzięki frezowanym, lakierowanym frontom całość zabudowy wygląda jak dobrze zaprojektowana szafa.

W tym miejscu króluje spokój oraz cisza, ale zdecydowanie nie nuda

Zielenie, brązy, beże i biel pokojów uzupełnia intensywny, turkusowy akcent w postaci dekoracyjnego tynku w sypialni wykonane na specjalne zamówienie. Tuż za łóżkiem rozciąga się ściana przypominająca widok lazurowego morza wśród tropikalnych wysp. W połączeniu z prywatnymi zdjęciami przywołuje wspomnienia z wakacji i wielu niesamowitych podróży.

Udostępnij naszą realizację na: