Metraż nie za duży, ale w sam raz dla 2+1

Te wnętrza zostały zaprojektowane nowocześnie z dobrym doświetleniem w postaci ciekawych, czarnych lamp. Kuchnia jest częściowo otwarta i powiększona w stosunku do pierwotnego projektu, aby zapewnić jak najwięcej przestrzeni roboczej i miejsca do przechowywania. Dekoracyjne przepierzenie zapewnia przyjemny komfort między jadalnią a częścią roboczą kuchni. W salonie ściana została wykończona płytką dla lepszego efektu wizualnego, ale również ze względu na nowoczesną kozę.

Miejsce pod schodami do wykorzystania

W tych przestrzeniach nie mogło również zabraknąć specjalnie przygotowanego miejsca dla najmłodszego członka rodziny. Przestrzeń pod schodami idealnie wpasowała się na zaadaptowanie jej na dziecięcą kryjówkę. Newralgiczne elementy zostały zabezpieczone miękkimi, tapicerowanymi panelami. Regał zapewnia wiele miejsca na różne zabawki, a ściana jest przygotowana do pisania po niej kredą i przyczepiania magnesów. Co najważniejsze — z wygodniej kanapy rodzice będą mieli swoją pociechę cały czas na oku.

Pokój dla najmłodszego członka rodziny

Oczywiście funkcjonalność pokoju dziecięcego przemyślana została tak, aby zmieniała się wraz z wiekiem pociechy. Gdy dziewczynka trochę podrośnie miejsce łóżeczka zajmie komoda, a fotel zastąpi łóżko, dzięki czemu przy regale zostanie wygospodarowany kącik do zabawy.

Udostępnij naszą realizację na: