Zielony azyl w Warszawie 54

Klimat górskiego domku w zatłoczonej i głośnej Warszawie? Dla biura projektowego NELA JUST nie ma wnętrz niemożliwych!

O tym projekcie możemy powiedzieć jedno: dla NELA JUST architektura wnętrz było ono prawdziwym wyzwaniem. I to co najmniej z dwóch powodów (choć zapewne znalazłoby się ich znacznie więcej). Po pierwsze dlatego, że to mieszkanie dla młodego i niezwykle sympatycznego małżeństwa. A po drugie ze względu na to, że architektura tego wnętrza zdecydowanie odbiega swoją oryginalnością od tego, co do tej pory zostało przeze mnie zaprojektowane…

Klienci – poza tym, że są bardzo mili – przede wszystkim wykazali się otwartością na nieszablonowe i ciekawe myślenie o wnętrzach. Nie podążają za powszechnymi trendami, ale szukają własnej, autorskiej przestrzeni. A NELA JUST architektura wnętrz ceni sobie bardzo taką współpracę! Zaprojektowałam, więc dla nich wnętrze przytulne, bezpieczne, wypełnione zielenią i drewnem z historią. Naturalności dodają mu ściany imitujące surową cegłę.

Wiemy jedno: w tym miejscu króluje spokój oraz cisza, ale zdecydowanie nie nuda!

Zielenie, brązy, beże i biel pokojów uzupełnia intensywny, turkusowy akcent w postaci dekoracyjnego tynku w sypialni. Tuż za łóżkiem rozciąga się ściana przypominająca widok lazurowego morza wśród tropikalnych wysp. W połączeniu z prywatnymi zdjęciami moich klientów przywołuje ona wspomnienia z ich wakacji i wielu niesamowitych podróży, które odbyli. Jestm pewa, że to idealna przestrzeń na sen, regenerację oraz wypoczynek po ciężkim dniu.

 

Przejdź do projektu.

Udostępnij naszą realizację na: