Nowonarodzony dom - kuchnia i salon

Wcześniej został zaprezentowany pokój córki - do zobaczenia tutaj. Teraz kolej na serce domu, czyli kuchnia, a wraz z nią cały parter.

Metraż nie za duży, ale w sam raz dla 2+1

Te wnętrza zostały zaprojektowane nowocześnie z dobrym doświetleniem w postaci ciekawych, czarnych lamp. Kuchnia jest częściowo otwarta i powiększona w stosunku do pierwotnego projektu, aby zapewnić jak najwięcej przestrzeni roboczej i miejsca do przechowywania. Dekoracyjne przepierzenie zapewnia przyjemny komfort między jadalnią, a częścią roboczą kuchni. W salonie ściana została wykończona płytką dla lepszego efektu wizualnego, ale również ze względu na nowoczesną kozę.

"W każdym kątku po dzieciątku"

W tych przestrzeniach nie mogło również zabraknąć specjalnie przygotowanego miejsca dla najmłodszego członka rodziny. Przestrzeń pod schodami idealnie wpasowała się na zaadaptowanie jej na dziecięcą kryjówkę. Newralgiczne elementy zostały zabezpieczone miękkimi, tapicerowanymi panelami. Regał zapewnia wiele miejsca na różne zabawki, a ściana jest przygotowana do pisania po niej kredą i przyczepiania magnesów. Co najważniejsze - z wygodniej kanapy rodzice będą mieli swoją pociechę cały czas na oku.

 


Kolejne wnętrza do obejrzenia tutaj lub realizacja z tych wnętrz tutaj.

Udostępnij nasz projekt na: