Łazienka taka jak ta... tylko inna

"Chcielibyśmy łazienkę taką jak ta na Pani stronie tylko trochę inną"  - takim zdaniem przywitali mnie klienci pokazując mi wizualizację jednego z projektów na mojej stronie.

Wyszła inna, bo przecież każdy projekt jest dla mnie innym nowym wyzwaniem z nowym układem, ale jednak w klimacie łazienki będącej inspiracją.

Projekt był wyzwaniem ze względu na dość dużą powierzchnię pomieszczenia jednak usytuowanie łazienki na poddaszu zawsze wprowadza pewnie ograniczenia w stosunku do układu funkcji. Jednak udało się swotrzyć przestrzeń wygodną, z dużą ilością funkcji takimi jak przestronny prysznic (aż 140cm szerokości!), toaleta z bidetem, długa na 190cm wanna, wiele szafek z siedziskiem jak również tych ukrytych, szeroka umywalka z dwoma bateriami oraz dyskretne drzwi, które stanowią przejście do pomieszczenia gospodarczego z pralnią.

Trójkątne okno jest najbardziej wyróżniające się w całym pomieszczeniu. Dlatego drzwi wejściowe są praktycznie usytuowane na wprost tego intrygującego wykurzu. Wielkoformatowe płytki w kolorze beżu i szarości swoim deseniem przypominające łupek w połączeniu z ciemnym kolorem drewna znów delikatnie przypominają, że znajdujemy się w rejonach górskich.

Jeśli przeczytaliście opis do końca to pewno jesteście nadal ciekawy, który to projekt łazienki?...

Niech wam będzie. Uchylę rąbka tajemnicy. Oto łazienka, która była inspiracją klientów.

I jak? Udało się zrobić łazienkę taką jak ta tylko trochę inną?

Udostępnij nasz projekt na: